تنوع تولیدات

تنوع تولیدات

شرکت پلی اورتان تولیدکننده اشکال مختلف پلی اورتان مانند: فراورده‌ های فوم، فیلم، الاستومرها، پودرها، مایعات و امولسیون ها وجود دارند.
پلی‌اورتان‌ ها به شکلهای مختلف از جمله فوم‌های نرم، فوم‌های سخت؛ الاستومرها، ترموپلاستیک الاستومرها، رزین، رنگ، پوشش و… در دنیا کاربرد دارند. یکی از کاربردهای پلی‌ اورتان‌ ها، استفاده به عنوان پوشش لوله‌های مدفون در خاک با هدف حفاظت در برابر خوردگی می‌باشد. پلی‌اورتان مورد استفاده در این روش، از نوع ۱۰۰٪ جامد و با مواد اولیه ۲ جزئی است ولی نبایستی چسبندگی زیادی به سطح لوله از این پوشش توقع داشت. پلی اورتان‌ها برای کاربری خاص مانند دمای بالای خط لوله یا تعمیرات پوشش اصلی کاربرد دارند و کمتر به عنوان پوشش اصلی خطوط انتقال استفاده می‌شوند. پوشش‌های پلی‌اورتان جهت پوشش داخلی خطوط انتقال به علت آزاد کردن ترکیبات سمی ایزوسیانات کاربرد بسیار محدودی دارد.
ماستیک‌های پلی اورتان و سیلیکون با توجه به خواص شیمیایی و مکانیکی خود دارای کاربردها مختلفی می‌باشند. در کانال کشی آب و فاضلاب، مخازن آب و فاضلاب، کف‌سازی سالن‌ها، معابر، درز قطعات پیش‌ساخته و کلیه درزهایی که باید در برابر نفوذ آب و دیگر میعانات محافظت گردد استفاده می‌شود.
حتما زمانی که نام کف پوش های اپوکسی را می شنوید یاد کف راهروهای فرودگاه ها ، بیمارستان ها ، کارخانه ها و در کل مجموع های صنعتی می افتید و شاید فکر کنید که این نوع پوشش برای کف منازل اصلا مناسب نیست اما بعد از مطالعه مطالب زیر تمایل زیادی برای اجرای این نوع پوشش برای منزل خود خواهید داشت
اپوکسی کف خانه از لحاظ زیبایی بصری، ظاهر درخشان و براقی به محیط می بخشد و چون عایق رطوبتی و شیمیایی است، قابلیت شستشو داشته و نظافت محیط به سرعت انجام می شود . رنگ بندی متنوع کفپوش‌ اپوکسی به شما طیف وسیعی از رنگها را ارائه می دهد. تنوع رنگ به همراه استحکام بالای کف پوش اپوکسی برای طراحان و سفارش‌ دهندگان ، ظاهر شیک و آراسته در کنار خاص بودن را به ارمغان می‌آورد. قیمت مناسب نیز ویژگی دیگر کف پوش‌ های اپوکسی است که این نوع از کف پوش را در مرکز توجه همگان قرار داده است. به دلیل تنوع رنگبندی طراح را در جذاب‌تر کردن دکوراسیون داخلی محیط یاری کرده و طراح و کارفرمارا راضی خواهد کرد.
شرکت پلی اورتان یا بتن پلیمر برنا تولید کننده انواع فراورده های پلیمری مانند پلی اورتان ، اپوکسی و انواع افزودنی های بتن می باشد.