زیبا سازی پارکینگها

ممکن است مشاهده ی اپوکسی صنعتی برایتان پیش آمده باشد ولی به آن ها توجهی نکرده باشید. در بیمارستان ها، در مجتمع ها، در مطب ها، در مدارس و…
با افزایش جمعیت و بالا رفتن تعداد اتومبیل ها پارکینگ یکی از بخش های مهم برای شهر است زیرا خیابان ها جوابگوی تعداد بالای اتومبیل ها نیستند.
پارکینگ آپارتمان ها و یا مراکز خرید یکی از مناطقی است که به کار بردن اپوکسی در آن ها بسیار لازم است چون این مناطق باید وزن بالایی را تحمل نمایند همانطور که می دانید اپوکسی باعث افزایش مقاومت کف پارکینگ می شود. برخلاف کف پوش های رنگی ای که در آپارتمان و برای زیبایی به کار برده می شوند در پارکینگ ها از کف پوش های تیره استفاده می شود زیرا فقط مقاومت و استحکام مهم است و رنگ آن ها خیلی مهم نیست.
کف پوش اپوکسی صنعتی بر پایه دو جزء است که آن را با یک دیگر ترکیب می کنند و با هم زن هم می زنند و بعد از ان بر روی سطح به طور کاملا یکنواخت پخش می کنند.
در بعضی از خانه ها قسمت ورودی طراحی جذابی با اپوکسی کف خانه وجود دارد. استفاده از اپوکسی کف خانه برای آپارتمان های دوبلکس و یا منازل بزرگ زیبایی بخشی خاصی دارد.
علاوه بر کف پارکینگ اگر توجه کرده باشید خطوطی که بر روی زمین کشیده شده اند هم از جنس اپوکسی می باشند و اگر جنس آن ها متفاوت باشد به راحتی پاک می شوند و دوام چندانی ندارند.
شماره گذاری بر روی دیوار پارکینگ و یا بر روی کف آن هم نیاز به موادی دارد که مقاوم باشد و به سختی پاک شود.
لازم به ذکر است که طراحی و کشیدن این خطوط به کمک دستگاه های اتوماتیک انجام می شود.