تاریخچه

کادر مدیریت شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا فعالیت خود را از سال ۱۳۷۴ آغاز نموده و پس از همکاری با شرکت های ایرانی و خارجی معتبر، از سال ۱۳۸۸ در قالب شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا(سهامی خاص) با بهره گیری از کادری مجرب و کارآزموده و با تکیه بر دانش فنی به روز شده فعالیت خود را در زمینه های مختلف ساختمانی، صنعتی تا کنون ادامه داده است. مهم ترین بخش فعالیت های شرکت در گروه های ذیل دسته بندی می شوند.

اهداف و خط مشی سازمان

شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا به عنوان شرکت پیشرو در جهت مشاوره ،طراحی ، تولید و اجرای کف های صنعتی و نیز افزودنی های شیمی ساختمانی در راستای رسیدن به اهداف سازمان با عنایت و لطف الهی و دانش مهندسان مجرب خط مشی سازمان خود را بشرح ذیل اعمال می نماید.

  1. تحکیم جایگاه سازمان به عنوان برترین مجری داخلی و تامین نیازهای آن و تلاش در جهت دستیابی به بازارهای خارجی
  2. گسترش محصولات متنوع و قابل عرضه در بازار تولید بر حسب نیازهای بازار داخلی
  3. رعایت اصول مشتری مداری در بازارهای رقابت از طریق ارائه محصولات با کیفیت با قیمتی مناسب در بازارهای رقابتی
  4. توسعه کار و اشتغال زایی

تیم ما

71mZMTSمهندس شهاب الدین ثنائی

عضوو رئیس هیئت مدیره(مهندس شیمی)

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی می باشند . پس از پایان دوره تحصیلات شانزده سال با شرکت های معتبر ساخت رنگ های صنعتی و تولیدات محصولات شیمی ساختمان به عنوان کارشناس فروش و مدیریت فروش همکاری داشته اند و از سال 1388 به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا و سهام دار این شرکت مشغول به فعالیت می باشند .

71mZMTSمهندس مهدی ثنائی موحد

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل(مهندس عمران)

ایشان فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران می باشند و پس از همکاری با چند شرکت ساختمانی پیمانکار و مشاور از سال 1388 به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا و سهام دار این شرکت مشغول به فعالیت میباشند .

71mZMTS