پلی اورتان | قیمت پلی اورتان | شرکت پلی اورتان | پلی اورتان کف

پلی اورتان

پلی اورتان از واکنش متیلن دی ایزوسانات با پلی اول ها و برخی افزودنی های شیمیای دیگر پدید می آید و در مقابل سایش ضربه و ترک خوردگی بسیار مقاوم می باشد. موارد مصرف آن در فوم های سخت و نرم ، رنگ ها ، چسب ها ، انواع جلادهنده ها ، پوشش لوله های مدفون در خاک برای حفاظت از خوردگی ، آب بندی مخازن ، نقاله ها ، کفپوش ها ، تولید صنایع چوبی ، در صنایع قطعات اتومبیل ، تجهیزات جراحی و … می باشد. جهت استعلام قیمت پلی اورتان کف از شرکت پلی اورتان ما با کارشناسان بخش مربوطه تماس حاصل نمایید.

این سیستم ها از 3 بخش شامل : پرایمر ، لایه میانی و لایه آخری تشکیل شده اند . همچون پوشش های اپوکسی عملکرد پرایمر ، عایق نمودن سطح موجود و جلوگیری از نفوذ کردن رطوبت و هوای زیر می باشد تا بدین صورت از جدا شدن لایه های بعد جلوگیری کرده باشد.

به دلایل مختلفی این مواد ، از مشتق های آن در موارد گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. مهم ترین ماهیت این گونه محصولات قابلیت ضد ترک شدنشان است. ضد ترک یعنی چنان چه در اثر حرکت های سازه ای ، سطح های بتنی دچار ریز ترک گردند، به دلیل انعطاف زیاد این مواد ، ترک در سطح نهایی دیده نمی شود .

 

در پوشش و حفاظت پارکینگ های طبقاتی و کف سازی صنعتی این مورد بیشتر مد نظر قرار می گیرد ،همچنین سرعت بالای عمل آوری این مواد از امتیازات آنها به حساب می رود. پایداری بالای شیمیایی ،مقاومت در برابر نور خورشید و سایش و فرسایش از دیگرامتیازات پلی اورتانها می باشند. گستردگی موارد استفاده از این مواد در تمامی صنایع دیده می شود.

پلی اورتان | قیمت پلی اورتان | شرکت پلی اورتان | پلی اورتان کف

پلی اورتان کف

کفپوش هایی از این جنس با دوام و مقاوم در برابر خوردگی می باشند. کاهش آلودگی ، زیبایی ظاهری نیز از مزایای استفاده از آن ها می باشد.

مزایا:

سطح براق و زیبا

مناسب برای درزگیری ، نصب و استقرار ، پرکردن و عایق کردن

قابلیت ایجاد عایق صوتی و حرارتی

مقاوم در مقابل آب با طول عمر بالا

مقاومت بالا در برابر سایش

نصب و اجرای آسان و سریع

چسبندگی بسیار بالا به سطح بتن

مقاوم بودن در برابر اسیدها

یکپارچکی این نوع کفپوش ها

تنوع رنگ بسیار زیاد

خاصیت آگوستیک کفپوش پلی اورتان

انواع:

کفپوش ورزشی

کفپوش صنعتی

کفپوش آنتی استاتیک یا کفپوش ضد جرقه

کفپوش ضد خش

شرکت پلی اورتان

 شرکت پلی اورتان بتن پلیمر برنا در تهیه و اجرای پوشش ها فعالیت دارد.

قیمت پلی اورتان

قیمت پلی اورتان بر اساس موارد زیر قابل تغییر است .

حجم ، نوع کاربری ، نوع بسته‌بندی ، نوع کاربرد

زمان تنظیم ، زمان سخت شدن ، مقاومت دمایی ، ابعاد

پلی اورتان اولین بار در سال 1937 در آلمان کشف شد بعد از آن این مواد پیشرفت بالایی در صنعت داشتند . آن ها در اشکال مختلفی دیده می شوند از جمله فوم نرم و فوم سخت و فیلم الاستومر ها و پودر ها وامولسیون ها قابل رویت هستند. دسته ای از پلیمر هایی با پر مصرف با خواص عالی هستند این ترکیبات کاربرد های گوناگونی دارند به عنوان مثال پوشش های شفاف برای پوشش دهنده های تک لایه مخصوص بام ها.