این محصول که بر پایه سیمان و پلیمر های مخصوص می باشند ملاتی سیال بوجود می آورند

IMG_0798-1000x600.jpg1

درباره محصول

این محصول که بر پایه سیمان و پلیمر های مخصوص می باشند ملاتی سیال بوجود می آورند . این مخلوط توانایی چسبندگی بالا حتی در ضخامت های 2 میلیمتری را دارا می باشد.

ضخامت های اجرایی از این محصول از 2 میلیمتر تا 1/5 سانتیمتر می باشد . در صورت نیاز به ضخامت بیشتر می توان آن را در چند لایه انجام داد تا به ضخامت مورد نظربرسد.

مقاومت فشاری محصول با توجه به رنگ آن متغیری از 28 تا 32 مگا پاسکال می باشد.

انواع

این محصول در دو نوع مختلف تولید می گردد :

نوع اول : کفپوش خودتراز از پایه سیمانی مخصوص موارد ساختمانی مانند: کف منازل مسکونی

نوع دوم : کفپوش خوتراز از پایه سیمانی مخصوص موارد صنعتی مانند: کف پارکینگ های طبقاتی

پیشگفتار

با توجه به مشکلات موجود در حین بتن ریزی اکثر سازه های مسکونی ، بتن های کف بصورت تخته ماله و با دقت کم وناهمواری5-2 سانتیمتر اجراء می شوند.

همواره صاف کردن این سطوح بوسیله کندن و اجرای مجدد بتن انجام شده که هم وزن سازه را بالا برده و هم لایه جدید از چسبندگی مناسب با بتن قدیم برخوردار نمی باشد.

درباره اجرا

شرکت مهندسی بتن پلیمر برنا از موارد مختلف اجرا در این زمینه استفاده می نماید که شامل موارد زیر میباشد

  1. کروم و شیشه
  2. کادر و شمشه
  3. شمشه متحرک
  4. تلفیق

موارد استفاده

بازسازی سطوح بتنی در اثر گذشت زمان دچار فرسایش می شوند و در روند بهره برداری به علت مقاومت محدود در برابر سایش به اصطلاح شن نما می شوند.

درمان استفاده از کفپوشهای خود تراز سیمانی پلیمری بوده که به خوبی به بتن قدیم چسبیده و با حداقل ضخامت از سایش بیشتر جلوگیری و سطح را مقاوم خواهد کرد . لازم به ذکر است مقاومت سایشی این بتن روان 6/1 برابر بتن شاهد بوده و این امر به دلیل وجود لاتکس در ترکیبات مواد می باشد